KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034323
nr 1603 4323
Erik B Gustavsson
(1913-2005), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad, daterad -50. Olja på duk, 60x54 cm, yttermått inklusive ram: 66x61 cm
Erik Birger Gustavsson, svensk målare född 1913 i Eskilstuna, död 2005.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:11:20
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Erik B Gustavsson
Läs mer om Erik B Gustavsson